KOMBİ SERVİS HİZMETLERİ
Kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler

Kombi servisi çağırmadan önce gerekli kontrolleri yapmalıyız. Bu sayede cihazımızın servis hizmeti gerekip gerektirmediğini öğreniriz. Sorunun elektrik tesisatında mı, kalorifer tesisatında mı gaz şebekesinden mi yoksa kombiden mi kaynaklandığını öğreniriz.
Bu bilgiler ışığında sorunun çözümüne yönelik harekete geçeriz.

Kontrol listesi  

 • Cihaza gaz gelip gelmediğini kontrol edin.
 • Cihazınızın yazlık/kışlık ayarlarını kontrol edin
 • Elektrik bağlantısını kontrol edin.
 • Elektrik sigortasını kontrol edin.
 • Su vanalarının açık olup olmadığı kontrol edin.
 • Su basıncının yeterli olup olmadığı kontrol edilmeli (Standart 1-1,5 bar arası)
 • Baca borusunun yerinden çıkıp çıkmadığını kontrol edilmeli 

Kombi servisi çağırmandan önce yapılması gerekenleri uyguladığınızda hala cihazınız çalışmıyorsa ve arıza olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bizi arayın ve teknik ekibimizden destek isteyin.

Kombi Bakımını Zamanında Yaptırın!

Kış aylarında cihazınızdan yüksek performans elde etmek için havalar soğumadan mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Bu hizmet servisimiz tarafından periyodik olarak yapılan cihazın ömrünü uzatan, kabarık faturaları engelleyen ve sizi soğuk sürprizlerden koruyan çok önemli bir işlemdir . Cihazın verimini artırır ve gazdan tasarruf etmenizi sağlar.
Ayrıca yıllık cihaz temizliği yaptırmak cihazınızda oluşabilecek büyük arızaları önceden tespit etmenize ve olası kazaları engellemenize de yardımcı olur. Kombi bakımı yılda iki defa yapılması tavsiye edilir. Kışa girerken havalar soğumadan sonbahar başlangıcında eylül ve ekim aylarında, yaza girerken nisan ve mayıs aylarında yapılmalıdır.
Kombi bakımı yaptırırken güvenliğiniz için uzman teknik servisleri tercih edin. Ucuza hizmet veren sertifikasız merkezleri tercih ettiğinizde size arıza ve patlama gibi ölümcül kazalar olarak döneceğini unutmayın. Her hangi bir arıza durumu ile karşılaştığınızda kendiniz müdahale etmeden hemen bizi arayın.

 Kombi Bakımını Nasıl Yapıyoruz ?

 • Yanma haznesinde, meme gözeneklerinde, tesisat filtresinde, prop gözlerinde, fan motorunda biriken toz temizlenmeli.
 • Çakmak ayarları yapılmalı.
 • İmbisat deposunun havası kontrol edilmeli.
 • Kalorifer dönüş hattındaki filtre sökülüp temizlenmeli.
 • Brulör sökülüp yıkanmalı.
 • Ateşleme elektrotları zımparalanmalı.
 • Genleşme tankındaki hava oranı ölçülerek gerektiğinde gaz basılmalı.
 • NTC termostatlar değerleri ölçülerek düşük değerli ve hassaslığını yitirmiş termostat değişmeli.
 • Gaz valfi ile cihazın kalori kapasite ayarı yapılmalı.
 • Bakım işlemi sona erdikten sonra sıcak su akışı dahil cihaz çalıştırılıp kontrol edilmeli.
 • Müşteri gözetiminde son kontroller yapılarak cihaz teslim edilmeli.

Baca bakımı

Kombi bakım servisi görevlileri bacalı cihazların temizliğine çok büyük önem vermektedir. Cihazın baca bağlantısı evin baca sistemine dahil olduğu için emniyet açısından sakıncalı durumlara yol açabilir. Bu noktada cihazın emniyet limiti büyük öneme sahiptir.  İşlem yapılırken gerekli hallerde bu limit değiştirilmelidir. Ayrıca bacanın bağlantı haznesi mutlaka temizlenmelidir.

Kombi Servis Ücretlerinde ekonomik hizmet

Ücretlerimiz 20-80 TL arasında değişmektedir. Tek cihaz için standarttır. Ancak üçten fazla cihaz için belirli oranlarda indirimlere tabi olur. Bunun yanı sıra cihaz arıza, tamir, bakım, tesisat, söküm ve montaj da yer alır. Kombi servis ücretleri ile ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlarla alın.
Fiyatlarımız, işlem esnasında çıkabilecek arızalar ve bunların dışında çıkabilecek masraflar için geçerli değildir ve ekstralar ayrıca faturalandırılır. Orijinal yedek parça ve aksesuar fiyatlarımız piyasadakilerle standart olup ekstra bir oran içermez. Sizde en ucuz ücretler ile cihazınızın bakımını yaptırın. Kaliteli ve ucuz kombi servisi hizmeti ile cihazınızdan en yükse verimi elde edin.

Kombi Bakım Ücretleri Tasarrufun Adresi

Kombi bakım ücretleri 80-130 TL arası değişmektedir. İşlem esnasında arıza tamiri ve arızalı parçaların yerine kullanılan yedek parçalar fiyatlara dahil değildir. Cihazdan bağımsız olarak yapılan cihaz tesisat temizlemeleri de ayrıca fiyatlandırılır. Kredi kartı ile ödeme ve taksit seçenekleri de mevcuttur. Peşin yapılan ödemelere ciddi oranda indirim uygulanır. Sizde en ucuz fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Kombi Montaj Fiyatları Bütçenizi Korur

Kombi montaj ücretleri 80-130 TL arasında değişmektedir. Peşin yapılan ödemelere ciddi oranda indirim uygulanır. Ayrıca kredi kartı ile ödeme ve taksit seçenekleri de vardır . Siz de en kaliteli cihaz monte hizmetini ucuz fiyatlarla almak istiyorsanız hemen bizi arayın, fırsatlardan yararlanın.
Kombi bakım ücretleri 80-130 TL arası değişmektedir. Bakım esnasında arıza tamiri ve arızalı parçaların yerine kullanılan yedek parçalar fiyatlara dahil değildir. Cihazdan bağımsız olarak yapılan tesisat bakımları da ayrıca fiyatlandırılır. Kredi kartı ile ödeme ve taksit seçenekleri de montaj ücretleri ödeme kapsamına dahildir. Peşin yapılan ödemelere ciddi oranda indirim uygulanır. Sizde en ucuz fiyatlarla kombi bakım hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın.

 
 
 
   
Site içerisinde yer alan görsel içerik ve yazılı materyaller Genç Enerji Doğalgaz tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kullanılamaz
Kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. 2013©
Genç Enerji Doğalgaz | KÜTAHYA
Mithatpaşa Cd. (Eski Tavşanlı Yolu) Vehbi Bey Apt.No:46|D |KÜTAHYA
Tel: 0 274 226 08 85 - Faks: 0 274 226 04 86
E-Posta: info@gencenerjiltd.com.tr